OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile yürütülen ‘’TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması’’ tanıtım toplantılarına ilimizde bir yenisi daha eklendi. Cebelibereket Kültür Merkezi salonunda yapılan bilgilendirme toplantısı,  Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik ABD Öğretim Üyesi ve TÜBİTAK Mersin Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Ülkü ÇÖMELEKOĞLU’nun yarışma sürecini tanıtımı ile başladı.
44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Başvuruları  14-24 Ocak 2013 tarihleri arasında yapılacak olan 44. TUBİTAK Ortaöğretim öğrencileri proje yarışması Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, Tarih, Coğrafya, Psikoloji, Sosyoloji, Temel Fizik, Uygulamalı Fizik branşlarında gerçekleşecektir.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Bayram KAYMAK ve Mersin Üniversitesi Dış İlişkiler Proje Sorumlusu Soner YURTTAŞ katıldı. MEM Ar-Ge Görevlileri Sefa ÖZDEMİR ve Belma YABANOĞLU tarafından düzenlenen toplantıda katılımcı merkez ortaöğretim öğretmenlerine, proje yarışmasına katılım süreci konusunda bilgi verildi.

Müdürlüğümüz AR-GE Birim görevlileri Sefa ÖZDEMİR ve Belma YABANOĞLU tarafından 11-13-14 Aralık 2012 tarihlerinde Tüm İlçe merkezlerinde tanıtım toplantılarına devam edilecektir.

44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı 44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı 44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı 44.TUBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Proje Yarışması Tanıtım Toplantısı Yapıldı

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.