OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çoklu Zekâ Kuramının Öğretme-Öğrenme Ortamına Disiplinler Arası Program Tanıtımı Yapıldı

Çoklu Zekâ Kuramının Öğretme-Öğrenme Ortamına Disiplinler Arası Program Tanıtımı Yapıldı

İl  Milli  Eğitim  Müdürlüğümüz  ve  Romanya  Baia  Mare  Inspectoratul  Şcolar Judetean  Maramureş  Eğitim ve Teftiş  Kurumu  koordinatörlüğünde  Erasmus+ Ana Eylem 2 – Yenilik ve İyi Uygulama Değişimi için İşbirliği (KA2) Stratejik Ortaklıklar Okul Ortaklığı programı altında yer alan  2014-1-RO01-KA201-002775 referans nolu   “Cross-curricular educational approach endeavor in a border-less  Europe"  başlıklı proje yürütülmektedir.

Bu proje kapsamında Çoklu Zekâ kuramının öğretme-öğrenme ortamına disiplinler arası program anlayışıyla yansıtılabileceği düşünülmektedir ve projede yer alan faaliyetlerden biri olarak 02.06.2015 Salı Günü Valilik Binası Ahmet Cevdet Paşa toplantı salonunda ilkokul öğretmenlerine, ortaokul ve liselerden farklı branşlardaki öğretmenlere Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu Rehberlik   öğretmeni  Muhammed Gökçe tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Aynı konuda  Ruhi –Yüksel Özden İlkokulu 4.Sınıf, Atatürk Ortaokulu 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğretmen ve öğrencilerine proje konusunda 03.06.2015 Çarşamba günü Atatürk  Ortaokulu Toplantı salonunda bilgilendirme yapıldı.

 
   
   
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.