OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Ödül Töreni Düzenlendi

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Ödül Töreni Düzenlendi

2018-2019 eğitim öğretim yılı DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi kapsamında ilimizde sistemin kullanılmasında başarı gösteren okullar, öğretmenler ile öğrenciler için hazırlanan ödül programı Merkez Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu toplantı salonunda düzenlendi.

Düzenlenen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK, Şube Müdürleri Hacı Ahmet KAVUN ve Mehmet SÜNBÜL, okul müdürleri, DynEd İl sorumlusu Esra YÜCEER, ilçe koordinatör yardımcıları, öğretmenler, veliler ile öğrenciler katıldı.

Ödül töreni öncesi DynEd İl sorumlusu Esra YÜCEER; yapılan çalışmalar hakkında sunu gerçekleştirerek, ilimizin DynEd kullanımı ve ilerleme durumu hakkında bilgi verdi.

Yapılan konuşmanın ardından, ödül törenine geçilirken,

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı DynEd kullanımda;

İlkokul düzeyinde Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğrencisi Dürdane Naz YAVUZER  birinci olurken, Yaren KÖSÜR ikinci, Mehmet Yusuf DOĞAN üçüncü oldu. /

Ortaokul düzeyinde, Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu öğrencisi İclal Zeynep ÖZER birinci olurken, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencisi Kardelen ERŞIK ikinci, Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu öğrencisi Arda Yiğit GÜÇLÜBİLEK üçüncü oldu.

Lise düzeyinde ise, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Sudenur ÇETİN birinci olurken, Sumbas Çok Programlı Lisesi öğrencisi Ahmet HOŞÇA ikinci, Bahçe Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşenur KELEŞ üçüncü oldu.

Birinci olan öğrenciler yarım altın, ikinciler çeyrek altın ve üçüncüler gram altın ile ödüllendirilirken ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK tarafından verildi. Müdürümüz öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca düzenli çalışma, aktiflik süresi yönünden ilçe birincisi olan       Bahçe Anadolu Lisesi, Toprakkale Atatürk Ortaokulu, Sumbas İmam Hatip Ortaokulu, Merkez Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu, Kadirli Koçlu Ortaokulu ve Düziçi Ellek Şehit Burak Mart Ortaokulu idarecilerine plaketleri ve başarı sertifikalarını Şube Müdürümüz Hacı Ahmet KAVUN tarafından verildi.

DynEd sisteminin kullandırılmasında öncülük ederek aktif kullanılmasını sağlayan Bahçe Atatürk İlkokulu öğretmeni Deniz CAN, Bahçe Anadolu Lisesi öğretmeni Doğan ALKAN, Koçlu ilkokulu/ortaokulu öğretmeni Selver YILMAZ, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Öner Çivili Ortaokulu öğretmeni Ali YALIM, Kadirli Fen Lisesi öğretmeni Ümit KAÇIRA, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Esra DAL, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğretmeni Gül EĞLENCE, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu öğretmeni  Orhan KÖKTEN, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Muhammet AKDOĞAN, Şehit  Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğretmeni Jale YARGICI, Sumbas İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Nurcan ÇAVUŞ, Tüysüz Ortaokulu öğretmeni  Abdülkerim Eren, Düziçi Fen Lisesi öğretmeni  Yaşar EĞİRTMEN'e             plaketlerini Şube Müdürümüz Hacı Ahmet KAVUN tarafından verildi.

İlçe düzeyinde sistemin yaygınlaştırılmasında yardımcı olan Kadirli Koordinatör Yardımcısı Mustafa MIÇI, Toprakkale Koordinatör Yardımcısı Ercan KUNDAKÇI, Sumbas Koordinatör Yardımcısı Mustafa KOZACIOĞLU, Hasanbeyli Koordinatör Yardımcısı Ebru ÖZİŞ, Düziçi Koordinatör Yardımcısı Ahmet KILIĞ ve Bahçe Koordinatör Yardımcısı Ali ERDOĞAN'a Şube Müdürümüz Mehmet SÜNBÜL tarafından verildi.

Ödül töreni, DynEd çalışmalarının yer aldığı video sunumundan sonra sona erdi.  

13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019 13-06-2019
13-06-2019  
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.