OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkokul Öğretmeni Sevim Onan’a Ziyaret

24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla, Cebelibereket Kültür Merkezindeki programdan sonra, AK Parti Osmaniye Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Suat Önal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Basri Doğan ile birlikte ilkokul öğretmeni Sevim Onan’ı evinde ziyaret etti. 
İlkokul Öğretmeni Sevim Onan’a Ziyaret

Suat Önal, ziyarette yaptığı açıklamada, ilkokul öğretmenini 42 yıldır yalnız bırakmadığını, her fırsatta ziyaret ettiğini söyledi.

İlkokulu, 7 Ocak ilkokulunda okuduğunu, öğretmeni Onan’ı çok sevdiğini ifade eden Önal, “Eğitimimde emeği geçen bütün öğretmenlerim çok değerlidir. İlkokul öğretmenim Sevim Onan’ın benim yanımda yeri ayrıdır. Çünkü eğitimime başladığım ilk öğretmenimdir. Onu çok seviyorum. 42 yıldır da fırsat buldukça ziyaretine gelir, elini öperim. Hayır duasını alırım. Bugünde öğretmenler günü olması münasebetiyle ziyaretine geldim. Ondan Allah razı olsun” dedi.

Emekli öğretmen Sevim Onan, öğrencisi Önal’ın ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Onan, ilkokul öğrencisinin milletvekili olmasının kendisini gururlandırdığını belirterek, Önal’ın ilkokulda çalışkan ve başarılı bir öğrenci olduğunu anımsattı.

Önal, ilkokul öğretmeni Sevim Onan’a çiçek ve kalem verdi.

 
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.