OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kadirli ve Sumbas İlçeleri Tarafından Ortaklaşa “Öğrenme Şenlikleri “Düzenlendi

Kadirli ve Sumbas İlçeleri Tarafından Ortaklaşa “Öğrenme Şenlikleri “Düzenlendi

Kadirli ve Sumbas ilçeleri ortak olarak "Öğrenme Şenlikleri" düzenlendi. Kadirli Öğretmenevi önünde düzenlenen şenliklerde, öğrencilerin eğitim yılı içerisinde yaptıkları çalışmalar sergilendi.

Düzenlenen Öğrenme Şenliklerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Çelik, Kadirli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Sumbas Kaymakamı Bedir Deveci, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kadirli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Serkan Serdaroğlu,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Çiftçi, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah Tekdemir, Hasan Karkın ve Musa Aydın, Kamu Kurum Kuruluşları İlçe Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılış kurdelesi kesilmesinin ardından stantlar gezildi. Öğrenme Şenliklerinde Kadirli ve Sumbas ilçelerindeki meslek liseleri, halk eğitim merkezleri, mesleki eğitim merkezleri ve bazı kamu kurum ve kuruluşları katılarak sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif faaliyetler sergilendi.

 

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.