OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başı Toplantısı Yapıldı

Maarif Müfettişleri 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Başı Toplantısı Yapıldı

İlimiz Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda düzenlenen toplantı öncesinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK Maarif Müfettişleri ile yemekte buluştu.

Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını dileyen Müdürümüz Ramazan ÇELİK, 2015-2016 eğitim öğretim yılında görev yapacak müfettişlere başarılar diledi.

Maarif müfettişlerine yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili beklentilerini ve hedeflerini aktaran Müdürümüz Ramazan ÇELİK, "Müfettişlerimizce yapılan rehberlik ve denetim çalışmaları, eğitim ve öğretimle ilgili planlamalara ve ilimizin eğitimdeki başarısına önemli katkı sağlamaktadır. Müfettişlerimizin, okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlerimize yapacağı mesleki yardım ve rehberliği önemsiyoruz." dedi.

 

Düzenlenen yemek programından sonra toplantı salonunda, Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU başkanlığında Maarif Müfettişleriyle 2015-2016 eğitim öğretim yılı başı değerlendirme toplantısına devam edildi.

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.