OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri Başkanlığı 2014-2015 Öğretim Yılı Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Maarif Müfettişleri Başkanlığı 2014-2015 Öğretim Yılı Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2014-2015 Öğretim yılı çalışmalarını değerlendirmek üzere Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU Başkanlığında, Müdürlüğümüz toplantı salonunda ilimiz Maarif Müfettişleri ile yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK; eğitim öğretim yılı boyunca ilimizdeki bütün kurumlarda rehberlik ve denetim çalışmaları sürecinde yapmış oldukları katkılarından, emeklerinden ve iş birliğinden dolayı Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU’na, Başkan Yardımcısı Cengiz İBİCİOĞLU’na ve bütün Maarif Müfettişlerine teşekkür etti. Bundan sonra da ilimiz eğitim öğretim faaliyetlerini iyileştirmeye yönelik rehberlik, denetim ve katkılardan dolayı da başarılar dileyerek toplantıdan ayrıldı.

Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU’da; 2014-2015 eğitim öğretim yılı boyunca ilimiz genelinde yapılmış olan rehberlik, denetim, inceleme ve soruşturma çalışmalarında göstermiş oldukları özveri ve gayretlerinden dolayı bütün Maarif Müfettişlerine teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

 

Toplantıda 2014-2015 eğitim öğretim yılı çalışmaları genel olarak değerlendirildi. 2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 
   
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.