T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ana Sayfa  Haberler  Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah’a Ziyaret
Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah’a Ziyaret Yayın tarihi: 21.05.2014 - 12:42 - Görüntülenme Sayısı: 821

Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve Okul Aile Birliği üyeleri Vali Cerrah’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve Okul Aile Birliği üyeleri Vali Cerrah’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlere İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadir Kılıç, Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Müdürü Erdal Şekeroğlu, Mahmut Ali Kirmit Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Nermin Akyürek ve İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Habibe Gamga da eşlik etti. Vali Cerrah’a çiçek sunan okul öğrencileri, kendilerine modern bir okul yaptıran Vali Cerrah’a teşekkür ettiler.

Vali Cerrah, yeni yaptırılan ve eğitime bu yıl açılan okulları için,  kendisine teşekkür eden öğrencilere, “Sizler okullarınızda iyi bir eğitim alacaksınız. Daha sonra üniversitede okuyup, bu vatana hizmet edeceksiniz. Bizim amacımız sizlere en modern okulları yapmak ve bu okullarda en iyi eğitimi almanızı sağlamak. İnşallah okulumuzun yanına yapılmakta olan lisemizi de en kısa zamanda tamamlayacağız.” diye konuştu. Öğrencilerden okullarına sahip çıkmalarını da isteyen Vali Cerrah, “Okulunuzu temiz tutun ve koruyun. Çünkü bu okulu sizden sonra gelecek olan öğrencilerde bırakacaksınız.” dedi.

Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah8217a Ziyaret Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah8217a Ziyaret Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah8217a Ziyaret Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu Öğrencilerinden Vali Celalettin Cerrah8217a Ziyaret