OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Milli Eğitim  Müdürümüz Kadir KILIÇ Beraberinde Şube Müdürü Mahmut GÖK ile birlikte Eğitim Kampusu içerisinde bulunan Osmaniye Anadolu Lisesine ziyarette bulundu.
Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Okul Müdürü Erol İnce ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Müdürümüz Okul Müdürü Erol inceden Okul ve eğitim kampusu hakkında bilgiler aldıktan sonra 10. Sınıf öğrencilerinin İngilizce dersine girdi.  İngilizce öğretmenin Öğrencilere akıl tahta üzerinden vermiş olduğu dersi dinleyen Müdürümüz Kadir Kılıç;   Bakanlığımızın “Eğitimde FATİH Projesi” kapsamında ilimiz tüm liselerine kurulan akıllı tahta ile ders verilmeye başlanılmasının eğitimin kalitesi açısından öneminin büyük olduğunu belirtti.

 Projeler kapsamında yapmış olduğumuz yurtdışı gezilerinde okullardaki akıl tahta uygulamalarının bizim ilimiz okullarından geride olduğunu , Yabancı dil konusunda ise bizden ileride olduklarını belirten  Müdürümüz öğrencilere  ikinci bir dil öğrenme konusunda daha gayretli olmanızı istiyorum.  Dedi.

Son sınavlarda çok okuyanın çok test çözenden daha başarılı olduğunun gözlemlendiğini, öğrencilere ders çalışmanın yanında bol bol kitap okumalarınında kendilerine fayda sağlayacağını söyledi. 

Daha sonra Sayın Valimiz Celalettin Cerrah’ın büyük gayretleri sonucu 2012-2013 yılında eğitim öğretime açılan Mahmut Ali Kirmit Ortaokuluna geçerek  burada öğretmenler toplantısına katıldı.

Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti Müdürümüz Osmaniye Anadolu Lisesini Ziyaret Etti  

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.