OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ramazan ÇELİK 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Müdürümüz Ramazan ÇELİK 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK müdürlüğümüzde görev yapan personellerin “8 Mart Dünya Kadınlar Gününü” kutladı.

Müdürümüz Ramazan ÇELİK yaptığı konuşmada; 8 Mart tarihi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Kadınlar Günü” olarak kutlanmaktadır. Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzuru ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Onların her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması bizleri sevindirmektedir diyerek tüm personellerimiz ve kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, müdürlüğümüzde görev yapan personellere karanfil verdi.

Düzenlenen programa İl Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU, Müdür Yardımcıları Mılla KATIK ve Basri DOĞAN, İl Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Cengiz İBİCİOĞLU, Şube Müdürleri Hasan KARKIN, Mehmet SÜNBÜL ve Abdullah TEKDEMİR’de katıldı.

 
   
   

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.