OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ramazan ÇELİK Cebelibereket İlkokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan AYANOĞLU ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan ÇİFTÇİ ile birlikte Cebelibereket İlkokulunu ziyaret etti.
Müdürümüz Ramazan ÇELİK Cebelibereket İlkokulunu Ziyaret Etti

Cebelibereket İlkokulu Müdiresi Hatice GÜNTÜRKÜN ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan müdürümüzRamazan ÇELİK, okul müdiresinden okul hakkında bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün  kapsamında Cebelibereket İlkokuluna, etkileşimli tahta ve internet teknolojileriyle donatıp öğrencileri dijital dünyayla buluşturacak olan Z- Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) kuruldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK Cebelibereket İlkokulunda kurulan Z- Kütüphanede incelemelerde bulunarak okul müdiresinden bilgi aldı.

Daha sonra Müdürümüz Ramazan ÇELİK öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelerek, yeni eğitim öğretim yılında, eğitim - öğretimin kalitesinin arttırılması, öğrencilerin daha iyi eğitim alabilmeleri için görüş alışverişinde bulundu.

İstenilen başarıyı yakalamamız, hedeflerimize ulaşmamız için, daha gayretli çalışmamız gerektiğini söyleyerek öğretmenlere yeni eğitim-öğretim yılı çalışmalarında başarılar diledi.

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.