OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ramazan ÇELİK İnşaatı Devam Eden Öğrenci Pansiyonunda İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan ÇİFTÇİ ve Şube Müdürü Mehmet SÜNBÜL ile birlikte Kadirli Öğretmenevi tarafından yaptırılan, Kadirli  Mesleki  ve Teknik  Anadolu Lisesi bahçesine yapılan 300 öğrenci kapasiteli pansiyonunda incelemelerde bulunarak, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu CANPOLAT’dan devam eden öğrenci pansiyonu hakkında bilgi aldı.
Müdürümüz Ramazan ÇELİK İnşaatı Devam Eden Öğrenci Pansiyonunda İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan ÇİFTÇİ ve Şube Müdürü Mehmet SÜNBÜL ile birlikte Kadirli Öğretmenevi tarafından yaptırılan, Kadirli  Mesleki  ve Teknik  Anadolu Lisesi bahçesine yapılan 300 öğrenci kapasiteli pansiyonunda incelemelerde bulunarak, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu CANPOLAT’dan devam eden öğrenci pansiyonu hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra müdürümüz Ramazan ÇELİK beraberindekiler ile birlikte Kadirli  Mesleki  ve Teknik  Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunarak Müdür Vekili Remzi BEYOĞLU’ndan okul hakkında bilgiler aldı.

     
       

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.