OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Kapsamında Düzenlenen Yarışmada İlimiz Öğrencileri Derece Elde Etti

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Kapsamında Düzenlenen Yarışmada İlimiz Öğrencileri Derece Elde Etti

Bakanlığımız Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında ilimizden katılan öğrencilerimiz ‘resim’ ve ‘kısa öykü’ yarışmalarına katılarak derece elde ettiler.

Düzenlenen yarışmaya, Resim dalında  Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu 7.sınıf öğrencimiz Ayşe Nilay Toprak il birincisi olurken, Hasan Aybaba Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencilerimiz ‘Kısa Öykü’ dalında ilk üç dereceyi paylaştılar. İl birinciliğini Gamze Sude Ateş  alırken Meryem Berra Tıraş ikinci, Pınar Tek ise üçüncü  oldu. Her iki yarışma dalında da birinci olan öğrencilerimize ve danışman öğretmenlerine  hediyeleri Ankara’da düzenlenen toplantıda verilirken ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimizin ödülleri ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK   tarafından verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK öğrencilerimizin almış olduğu derecelerden dolayı öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 
   
   
   
   
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.