OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün ortaklaşa hazırlamış olduğu yeni yıl kutlama programı Özden Huzurevinde gerçekleştirildi.
Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı

Özden Huzurevi sakinlerini sevindirmek ve eğlenceli bir yılbaşı gecesi yaşamaları için Seher Sare Özden Anaokulu öğrencileri tarafından gösteriler düzenlendi. Etkinliğe Vali Yardımcısı Yusuf Özdemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin ve Sayın Günay Özden Hanımefendiler katıldı.

Seher Sare Özden Anaokulu öğrencilerinin  yapmış olduğu   halk oyunları gösterisi, vals  gösterisi, zeybek gösterisi ve keklik oyunu gösterileri  huzurevi sakinlerine çok eğlenceli ve mutlu anlar yaşattılar. Seher Sare Özden Anaokulu öğrencileri zeybek oyunlarının sonunda  Vali Yardımcısı Yusuf Özdemir’e Türk bayrağı hediye etti. Etkinlik sonunda  öğrenciler huzurevi sakinlerinin tek tek ellerinden öperek onlara hediyelerini verdiler.

Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı
Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı Özden Huzurevinde Yılbaşı Etkinlikleri Yapıldı  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.