OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stratejik Plan İzleme Ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Stratejik Plan İzleme Ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından 2015-2019 Stratejik Planlama Çalışmaları kapsamında 11/12/2015 tarihinde Merkez Öğretmenevi’nde “Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme Toplantısı” yapıldı.

Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları: Mılla KATI, Basri DOĞAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Hayrettin TEKDÖŞ, Mehmet SÜNBÜL, Hasan KARKIN ve Musa AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve ilgili İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile Merkez ilçe okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantı, Stratejik Planlamadan sorumlu şube müdürü Hayrettin TEKDÖŞ’ün açılış konuşmasıyla başladı. TEKDÖŞ, “2015-2019 Stratejik Planlarımız hazırlanarak tamamlanmıştır. Bu süreçten sonra, planlar İzleme ve değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

ARGE Birimi Stratejik Planlama Koordinatörü Mehmet KORMAZ ise, “İl/ İlçe Milli Eğitimler Performans Programı, Okul ve Kurumlarımız ise Eylem Planı yapmaları gerekmektedir. Ayrıca planlardaki performans göstergelerinin gerçekleşme durumlarının hedeflerle kıyaslanması, sonuçların raporlanması ve paydaşlarla paylaşımı önem arz etmektedir. Bunun için gerekli çalışmaları özveri ile yapacağız” dedi. ARGE Birimi ASKE Üyesi Müslüm YILDIRIM ise; “Stratejik Plan İzleme ve Değerlendirme Modeline yönelik ARGE Birimimizce form hazırlanmış olup, bu formların ilgili bölümleri itina ile doldurulup gönderilmelidir” dedi.

 

Ayrıca toplantıda, İlimizin son üç yıllık LYS ve YGS Türkiye geneli sıralaması hakkındaki bilgiyi ARGE Birimi ASKE Üyesi Mehmet Ali SAVCI verdi. Toplantı, katılımcıların sorularına verilen cevaplarla son buldu.

14-12-2015 14-12-2015
14-12-2015 14-12-2015
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.