OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti

Vali Celalettin CERRAH, Betong İlkokulu’nun temel atma töreni sırasında kendisini okullarına davet eden Çardak Köyü İlkokulu öğrencilerini okullarında ziyaret etti. Beraberinde Vali Yardımcısı Mehmet Sadık TUNÇ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Kadir KILIÇ ile birlikte okulu ziyaret eden Vali Cerrah, okulun öğrencileri tarafından çiçekler ve pankartlarla karşılandı.
Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti

Üzerinde “Sayın Valimiz Çardak’taki Evinize Hoş geldiniz.”, “Geldiğiniz İçin Teşekkürler.” ve “Hoş geldiniz, Okulumuzu Şereflendirdiniz.” yazan pankartları taşıyan öğrenciler, kendilerini kırmayıp okullarını ziyaret eden Vali Cerrah’a teşekkür ettiler. Öğrencilerin yanı sıra okul bahçesinde bulunan veliler de Vali Cerrah’ı köylerinde görmekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Sayın Valim, köyümüzü ve okulumuzu ziyaret ederek bizleri çok mutlu ettiniz, bize onur verdiniz.” diye konuştular.

Vali Celalettin Cerrah, öncelikle Çardak İlkokulu bahçesinde bulunan İlhan Demir-Çelik A.Ş müstakil anasınıfının öğrencilerini ziyaret etti. Boyama yapan öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Cerrah, öğrencilere oyuncakların yanı sıra diş macunu ve diş fırçası da hediye etti. Çocuklara dişlerini yemeklerden sonra mutlaka fırçalamaları gerektiğini söyleyen Vali Cerrah, “Eğer dişlerinizi fırçalamazsanız, dişleriniz çürür. O nedenle mutlaka dişlerinizi yemeklerden sonra fırçalayın.” dedi.

Vali Cerrah, 5 derslikli Çardak Köyü İlkokulunun tüm sınıflarını tek tek ziyaret ederek, sınıflardaki öğrencilerle sohbet etti. Okulun tüm öğrencilerine diş macunu ve diş fırçasının yanı sıra televizyon programcısı Müge Anlı’nın gönderdiği defter kabı, kalem, defter, sözlük, kalemtıraş, silgi gibi kırtasiye malzemelerinden oluşan hediyeleri de veren Vali Cerrah, “Müge Anlı Hanımefendi sizlere sevgilerini yolladı ve bu hediyeleri gönderdi. Sizlere başarı dileklerini iletmemi istedi.” dedi. Aldıkları hediyeler nedeniyle çok mutlu olan öğrenciler ise hem Vali Cerrah’a hem de Müge Anlı’ya teşekkür ettiler.

Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti
Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti
Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti Vali Cerrah, Çardak İlkokulunu Ziyaret etti  

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.