OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Kerem Al, İmam Hatip Liselerinde İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, İmam Hatip Liselerinde İnceleme ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere, Osmaniye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Vali Al’ın ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mılla KATIK da bulundu.

İlk olarak Osmaniye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Vali Kerem Al, Okul Müdürü Şeyhmus Katar ve okulun öğretmenleri tarafından karşılandı. Karşılama sırasında öğrenciler Vali Al’a çiçek takdim ettiler. Öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Al, Okul Müdürü Şeyhmus Katar’dan okul hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Katar, 35 derslikli yeni binada 1210 öğrencinin eğitim gördüğünü kaydetti. Ziyaretinin devamında öğretmenlerle sohbet eden Vali Kerem Al, okulun ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Okulun ihtiyaçlarının incelenerek değerlendirileceğini kaydeden Vali Al, daha sonra sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

Vali Kerem Al programının devamında, Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Havva Polat ve okul öğretmenleri tarafından karşılanan Vali Al, okulun sınıflarını ziyaret ederek sınıfta yapılan dersi öğrencilerle birlikte dinledi. Ziyaretinin devamında okulun öğretmenleri ile de bir araya gelen Vali Al, Okul Müdürü Havva Polat’tan okul hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Polat, 2013–2014 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin 24 derslikli olduğunu söyledi. Okulun ihtiyaç ve talepleri hakkında bilgi alan Vali Kerem Al, kendisine iletilen taleplerin değerlendirileceğini ifade etti.

 

Vali Al’a ziyaretinin sonunda öğrenciler tarafından yapılmış tablo hediye edildi. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Al, Çukurova Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden ayrıldı.

 
   
   
   
   
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.