OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Kerem Al, TOBB Osmaniye Fen Lisesinde İnceleme Ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, TOBB Osmaniye Fen Lisesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Kerem Al’ın incelemeleri sırasında Vali Yardımcısı Dr. M. H. Nail Anlar, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mılla Katık ve Şube Müdürü Saffet Sarıdağ da hazır bulundu.
Vali Kerem Al, TOBB Osmaniye Fen Lisesinde İnceleme Ve Denetlemelerde Bulundu

Vali Kerem Al ilk olarak, Okul Müdürü Yılmaz Kırpık’tan bilgi aldı. 16 derslikli okulda 31 öğretmenin görev yaptığını ifade eden Okul Müdürü Kırpık, okulun öğrenci sayısının 383 olduğunu söyledi. Okul hakkında bilgi alan Vali Kerem Al, daha sonra toplantı salonunda okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerin herhangi bir sorunları olup olmadığını soran Vali Kerem Al, tüm öğretmenleri tek tek dinledi. Geleceğimiz olan gençlerin iyi eğitilmesinin önemli önceliklerden biri olduğunu kaydeden Vali Kerem Al, bu noktada öğretmenlere önemli görevler düştüğünü söyledi.

 

 Vali Kerem Al, ziyaretinin devamında okulun sınıflarını da ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere gelecek planları hakkında sorular soran Vali Al, gençlere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 
   
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.