OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Yeni Yetkinlikleri Derlemek ve Bunların Öğretimde Uygulanması”

“Yeni Yetkinlikleri Derlemek ve Bunların Öğretimde Uygulanması”

AB Mesleki Eğitim Programı Leonardo da Vinci 2013 Yılı Ortaklık Projeleri kapsamında Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Hırvatistan, Slovenya, İspanya ve Polonya Mesleki okullarıyla ortaklaşa yürütülen 2013-1-HR1-LEO04-03231-3 referans numaralı “Yeni Yetkinlikleri Derlemek ve Bunların Öğretimde Uygulanması” (Compile New Competencies and Implement them to Teaching)   Projesinde çalışma yapmak üzere  Hırvatistan’dan 4, Slovenya’dan 2, İspanya’dan 2 ve Polonya’dan 2  olmak üzere 10 öğretmen ilimize geldiler.

Bu kapsamda Osmaniye öğretmen evinde tanışma yemeği verilmiştir. Tanışma yemeğine il Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, Bahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü Üzeyir AKSOY, Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz TURAN, Bahçe Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan UÇAR, porje sorumlusu Ramazan ÖZTÜRK, Proje Koordinatörü Hasan GÜLAY ile öğretmenler katıldılar.

 
   
   
   


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.