OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS ve LYS Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı

YGS ve LYS Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı

 

Merkez Cebelibereket Anadolu Lisesinde eğitim gören lise öğrencilerine yönelik Üniversiteye hazırlık YGS ve LYS Destekleme ve Yetiştirme Kursları başladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK beraberinde Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Müdür Yardımcısı Hasan ÇİFTÇİ ve Yahya Mazlum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Vedat GÜNGÖR ile birlikte Cebelibereket Anadolu Lisesinde başlayan Üniversiteye hazırlık YGS ve LYS Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında incelmelerde bulunarak kurs hakkında bilgiler aldı.

 

Müdürümüz Ramazan ÇELİK sınıfları gezerek öğrenciler ile bir süre sohbet edip öğrencilere başarılarak diledi. Öğrenciler ise bu imkânı bize sağlayan ve kursların açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK, şuan lise eğitimi gören öğrencilere yönelik üniversiteye hazırlık kurslarının başladığını söyleyerek önümüzdeki günlerde liseden mezun olmuş öğrencilerimize yönelikte  üniversiteye hazırlık kurslarının açılacağını söyledi.

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.