OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin yapmış olduğu Osmaniye Şehitlerimizin yağlı boya portresi sergisi açıldı.
![18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin yapmış olduğu Osmaniye Şehitlerimizin yağlı boya portresi sergisi açıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/18182924_MEM_8315.jpg)
18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin yapmış olduğu Osmaniye Şehitlerimizin yağlı boya portresi sergisi açıldı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |