OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür,Sanat ve Kongre Merkezinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın ALBAK Başkanlığında, Maarif Müffettişleri Koordinatörü Ercan GÜLER, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve eğitim kurumu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

      Geniş kapsamlı bir gündeme sahip toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 2.dönemin değerlendirilmesi,ikinci dönem yapılan sosyal etkinlik ve kültürel faaliyetlerin değerlendirilmesi ile devam etti.Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi,Kütüphane kitap sayılarının artırılması,Meslek Lisesi Aileler ile Buluşuyor Projesi,Rehberlik denetim,inceleme ve soruşturma ile ilgili işlemlerinin de ele alındığı toplantıda okul müdürlerimizin de görüşleri alınarak  detaylı bir şekilde görüşüldü.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın ALBAK;  "Okullarımız sosyalleşme, dayanışma ve paylaşma kültürünün sağlandığı önemli yerlerdir.Ülkenin geleceği eğitimin geleceğiyle parallel  ilerlediği bilinciyle, yoğun bir şekilde 21. yüzyıl dünyasında İlimizde de bu yarışta yerimize almaya,elde ettiğimiz başarıları daha da yukarı taşımaya devam edeceğiz. Eğitime gönül veren paydaşlarımızla birlikte verimli bir yıl geçirdiğimizi belirtmek isterim. Rekabetçi eğitim anlayışıyla evlatlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bilime sevdalı, kültüre meraklı,çağın gerekliliğine ayak uydurabilen, nitelikli ve ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla başarı hikayelerimize yenilerini katlayarak eklemeye hep birlikte var gücümüzle, eğitim adına çalışmaya devam edeceğiz.Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."dedi.

Toplantı, gündem maddelerinde yer alan eğitim öğretim faaliyetleri, yönetim maddeleri ile diğer başlıkların ele alınarak görüşülmesinin ardından dilek temenniler kısmıyla sona erdi.

15-06-2022 15-06-2022
15-06-2022 15-06-2022
15-06-2022  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.