OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENİM DE BİR MESLEĞİM VAR

BENİM DE BİR MESLEĞİM VAR

Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ortaklığında, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Tosyalı Holding, Baştuğ Metalurji San A.Ş, Biteks İplik Sanayi ve Tic.A.Ş., İMC Galvanz Tel San. Tic. A.Ş, CrownBevcan Türkiye Ambalaj San.ve Tic.Ltd.Şti. ile işbirliği protokolü yapıldı.


Proje kapsamında Osmaniye OSB yerleşkesinde bulunan okulumuz Yolbulan-Baştuğ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri alanı atölyesi kurulacaktır. Atölyemizde öğrencilerimiz fabrikaların istediği ara eleman olarak yetiştirilecektir. Ayrıca atölyemizde talepler doğrultusunda yetişkinlere ait kurs açılacaktır. Mezun olan öğrencilerimiz ve kursu başarı tamamlayarak sertifika alan kursiyerlerimiz organize sanayide bulunan fabrikalarda istihdam edilecektir. Projemizin bütçesi 1.935.000 TL'dir. Hibe miktarı 1.465.000TL, nakdi eş finansman miktarı ise 470.500 TL  (270.200 TL Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 200.000 TL Osmaniye Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından sağlanacaktır.)

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.