OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Benim yurdumun canıdır hür yarınlar, Ebediyen vatanımda yükselerek parlayacak İSTİKLAL!"

İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Etkinlikleri kapsamında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu "Çevrimiçi Slogan" yarışmasında derece alan Yasin BÖKE öğrencimizi  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde ağırladık.


Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi 12-Resim şubesi öğrencisi Yasin BÖKE, okul yöneticileri ile öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ı ziyaret etti.

Salgın tedbirleri kapsamında Bakanlığımızca  çevrimiçi olarak gerçekleştirilen yarışmada Yasin BÖKE, "Benim yurdumun canıdır hür yarınlar, Ebediyen vatanımda yükselerek parlayacak İSTİKLAL!" sloganıyla Bakanlığımız jüri üyelerince il birinciliğine layık görüldü.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK: "On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal" 2021 temasına uygun olarak derece alan Yasin evladımızı, emeği geçen okul yöneticileri ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İstiklal ve istikbal kavramlarının içerisi şühedalarımızın aziz hatıralarıyla doludur. Onları yaşatmak ve yükselerde tutmak asli sorumluluğumuzdur. Bu minvalde gerçekleştirilen anlamlı yarışmada da İl Birinciliği ödülünü alan öğrencimizi bir kez daha kutluyorum."dedi.

01-04-2021 01-04-2021
01-04-2021  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.