Digital Facilitator Trainer Role (DigiFacT) Projemizin Proje Başlangıç Toplantısı Yapıldı
![Digital Facilitator Trainer Role (DigiFacT) Projemizin Proje Başlangıç Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/04225727_WhatsApp_Image_2021-11-04_at_17.00.18.jpg)
2020 yılı teklif çağrısı dönemi Erasmus+ Mesleki Eğitim Stratejik Ortaklıklar Dijital Eğitime Hazırlık (KA226-VET) faaliyeti kapsamında Osmaniye İl Mili Eğitim Müdürlüğü'nün koordinatör, Asociatia TEAM 4 Excellence (Romania) ve Femxa Formacıón S.L (Spain)'nın da ortak olduğu Digital Facilitator Trainer Role (DigiFacT) adlı 2020-1-TR01-KA226-VET 097638 referans no'lu projemizin Proje Başlangıç Toplantısı Osmaniye'de tüm ortakların katılımıyla 04.11.2021 tarihinde gerçekleştirdik.
Gün boyu süren toplantıda proje yönetimi, uygulamaları ve faaliyetleri görüşüldü. Toplantı; İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Aydın ALBAK'ın katılım sertifikalarını vermesiyle sona erdi.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |