OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Kapsamında Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

 
DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Kapsamında Başarı Gösteren Öğrencilerimiz Ödüllendirildi.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi kapsamında İlimizde en iyi performansı gösteren öğrenciler ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda uzaktan telefonferans yöntemiyle gerçekleştirilen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Şevket İYİ ve DynEd Koordinatörü Esra YÜCEER katıldı. Okul Müdürleri,öğrenci ve velilerin uzaktan bağlandığı ödül töreninde Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu öğrencileri  Yusuf Şakir Diker ve Aslan Ökkeş  Öktem ; Ruhi Özden-Yüksel Özden Kardeşler İlkokulu öğrencisi Aras Taşcı; 75.Yıl Ortaokulu öğrencileri  Dürdane Naz Yavuzer ve Emine Aşık,  Kadirli Şehit Öğretmen  Orhan Gök  Anadolu Lisesi öğrencisi  Yunus Emre Alataş'a ödülleri verildi.

Gerçekleştirilen ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;"İlimizde öğrencilerimizin DynEd kullanımı giderek yaygınlaşıyor.Dyned öğrencilerimizin hem sosyal gelişimine katkı sağlıyor hem de dil öğrenme becerilerini arttırarak ingilizce dil akademik başarısını olumlu yönde etkiliyor.Bundan dolayı sistemin kullanılmasını önemsiyoruz.Bu vesileyle DynEd kullanımında emeği geçen okul yöneticileri,öğretmen ve velilerimizi, öğrencilerimizin başarısına katkı sağladığı için teşekkür ediyorum."dedi.

 

10-06-2020 10-06-2020
   

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.