Erasmus+ Gençlik Stratejik Ortaklık Projesi Toplantısı Yapıldı
![Erasmus+ Gençlik Stratejik Ortaklık Projesi Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_10/25150141_IMG_2029.jpg)
Gazi Üniversitesinin Koordinatörlüğünü yaptığı ve Türkiye’den Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi, International AssociationforResearchand Development of VocationalEducationand Training, Bulgaristan´dan ZGURA-M Ltd., Romanya’dan ise iaUniversitateaTehnicaGheorgheAsachi Din IASI nin proje ortakları olduğu 2017-1-TR01-KA205- 039752 "Mobile youthpeermentoringapplicationtofacilitatedistancementoringguidanceforyouthwithdisabilities" Erasmus+ Gençlik Stratejik Ortaklık Projesinin ilk toplantısı Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesinde 19-20 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşti.
Düzenlenen toplantıya Müdürlüğümüzü temsilen Osmaniye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mılla KATIK Ve ARGE personeli Medine GÜNEY katıldı.
![]() |