Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Burhan KUŞTERCİ Eskişehir´de Düzenlenen TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Fizik Dalında Türkiye Birincisi Oldu
![Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Burhan KUŞTERCİ Eskişehir´de Düzenlenen TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Fizik Dalında Türkiye Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2017_08/18155429_MEM_3904.jpg)
TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Adana Bölge Sergisinde Fizik dalında "Yangın Kaçış Havuzu" projesi ile bölge birincisi olan Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Burhan KUŞTERCİ Eskişehir´de düzenlenen Türkiye finalinde de birinci oldu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK; TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmalarına katılarak başarı elde eden Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Burhan KUŞTERCİ´yi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Ayrıca emeği geçen herkese teşekkür etti.
Müdürümüz tarafından başarılı olan öğrenciye Dizüstü Bilgisayar hediye edildi.
![]() |
![]() |