OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Esenevler Mahallesi Sakinleri İle Huzur Toplantısı Gerçekleştirildi.

Esenevler Mahallesi Sakinleri İle Huzur Toplantısı Gerçekleştirildi.

Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısında, Esenevler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Osmaniye Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıya Valimiz COŞKUN'un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa BALKAYA ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK katıldı.

Toplantının başında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan sunumla vatandaşlar; konut güvenliği, genel güvenlik önlemleri, dolandırıcılık olaylarının önlenmesi, düğünlerde silah atılmasının önlenmesi konusunda bilgilendirildiler.

Sunumun ardından konuşan Vali Ömer Faruk COŞKUN, sunumda dile getirilen hırsızlık, dolandırıcılık ve düğünlerde silah atılması konusunda yapılan uyarılar hususunda vatandaşlardan duyarlılık beklediklerini ifade ederek, vatandaşlarımızın huzur ve sükûnet içinde yaşayabilmesi için bu hususlara dikkat edilmesinin önemli olduğunu kaydetti. Toplantıda mahalle sakinlerinin iletmek istedikleri sorun ve talepleri dinleyeceklerini ve bunlara hep birlikte çözüm arayacaklarını söyleyen Valimiz COŞKUN, daha sonra sözü mahalle sakinlerine bıraktı.

Toplantının devamında Esenevler Mahallesi sakinleri talep ve sorunlarını Valimiz COŞKUN'a ilettiler.

Söz almak isteyen tüm vatandaşları tek tek dinleyen Valimiz COŞKUN, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, "Duyarlılık göstererek mahallenizin sorunlarını bizlere ilettiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizlere ilettiğiniz hususları değerlendireceğiz ve öncelik acil olanlar olmak üzere, bütçe imkânlarımız ölçüsünde çözmek için gayret göstereceğiz. Hepinize şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum."dedi.

Toplantı sonunda, mahalle sakinleri Valimiz Ömer Faruk COŞKUN ve protokol mensuplarına talep ve sorunlarını dinledikleri için teşekkür ettiler.

31-05-2019 31-05-2019
31-05-2019 31-05-2019

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.