OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning projeleri ilimizde hızla yürütülmeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor

eTwinning projeleri ilimizde hızla yürütülmeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor

Kuruculuğunu Yunus Emre İlkokulu öğretmenlerinden  Elif Özdemir ile Şehit Bekir Evren İmam Hatip Ortaokulu  öğretmenlerinden Nurgül Uzun ve Nilgün Kaya'nın yaptığı eTwinning projelerinden "Annemin Tarif Defteri" ve "Hobi Bahçem Var Benim, Sonsuzdur Hayallerim" isimli projeler İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Aydın Albak'a  sunuldu. 

 

Özellikle pandemi döneminde ekranlardan uzak, verimli vakit geçirilmesinin yanı sıra, disiplinlerarası bir yaklaşımla doğa bilinci ve 3 boyut kavramlarını da öğrencilere kazandırmak amacıyla planlanan"Hobi Bahçem Var Benim, Sonsuzdur Hayallerim" projesi ile günümüzde unutulmaya yüz tutmuş yerel lezzetleri çocuklara öğretmek,aynı zamanda da günlük yaşam becerileri geliştirmelerini sağlamak amacıyla  planlanan ve yürütülen  "Annemin Tarif Defteri" isimli projeler hakkında  il müdürümüze bilgi verildi. 

 

Okul müdürlerimiz Uğur Mertoglu ve Durdu Mehmet Çelik proje çıktısı olarak hazırlanan  "Annemin Tarif Defteri "isimli kitapçığı ve yine proje kapsamında hazırlanan mini hobi bahçesini müdürümüze hediye ettiler.

 

Önümüzdeki eğitim öğretim yılında  da bu tür projelerin uygulanması ve yaygınlaştırılması için destek vereceğini belirten Aydın Albak, öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi göstermiş oldukları çabadan dolayı tebrik etti.

31-05-2021 31-05-2021
31-05-2021  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.