OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gaziantep MHP Milletvekili Sermet ATAY, MHP MYK üyesi Necmi YILDIRIM, TBMM Başkanlık Divanı Müşaviri İlteber YALÇIN ve beraberindeki heyet Osmaniye Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK’ın misafiri oldular.

Gaziantep  MHP Milletvekili Sermet ATAY, MHP MYK üyesi Necmi YILDIRIM, TBMM Başkanlık Divanı Müşaviri İlteber YALÇIN ve beraberindeki heyet Osmaniye Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK’ın misafiri oldular.

Gaziantep  MHP Milletvekili Sermet ATAY, MHP MYK üyesi Necmi YILDIRIM, TBMM Başkanlık Divanı Müşaviri İlteber YALÇIN ve beraberindeki heyet Osmaniye Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK’ın misafiri oldular. 

İl Müdürümüz Aydın ALBAK ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk OKUMUŞ ile Osmaniye Polisevinde biraraya gelen heyet, Her iki il müdürümüze de yeni görevinde başarılar dilediler.

07-02-2019

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.