OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazzeli Çocuklara Yardımlarımız Yola Çıktı

Gazzeli Çocuklara Yardımlarımız Yola Çıktı

       Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün ''Halk Eğitimi Merkezlerimizin Dikiş Makineleri Gazzeli Çocuklar İçin Çalışıyor'' sloganı doğrultusunda Osmaniye Halk Eğitimi Merkezi ve İlçe Halk Eğitimi Merkezlerimizde usta öğretici ve kursiyerlerimiz tarafından İsrail saldırılarının hedefi olan Gazze'deki kadın ve çocuklar için battaniye, maske, çocuk ve yetişkin pijama, eşofman takımları dikilmiştir. Kumaşlar kış şartlarını göz önünde bulundurarak seçilmiş olup oradaki ihtiyaçları karşılayacaktır. Ürünler hazırlanırken bir nebze de olsa onları ısıtacak ve ihtiyaçlarını giderecek ürünler tercih edilmiştir.

       Hazırlanan ürünler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın ALBAK,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Yasin KAYNAR,  Halk Eğitimi Merkezi Müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız ve usta öğreticilerimiz eşliğinde paketlenip kolilenerek Gazze halkına dağıtılmak, destek sağlamak amacı ile bugün itibari ile genel toplanma alanı olan Mersin Limanına gönderilmiştir.

15-01-202415-01-202415-01-202415-01-2024

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.