OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Genç Bilâller” Ezan Okuma Yarışması Türkiye Finaline Katılacak Öğrenciden Müdürümüze Ziyaret

“Genç Bilâller” Ezan Okuma Yarışması Türkiye Finaline Katılacak Öğrenciden Müdürümüze Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Genç Bilâller” Ezan Okuma Yarışmasında, Düziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi 11.sınıf öğrencisi Halil Tufan İŞİ, il finalinde 1. olmuş ve İlimizi temsilen katıldığı bölge finalinde de 1. oldu.

Türkiye finaline katılacak olan Düziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Halil Tufan İŞİ, Okul Müdürü Alaattin MART ve Meslek Dersleri öğretmeni Cemal AYDIN öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK’i ziyaret ettiler.

Bölge finali 16 Nisan 2016 tarihinde, Adana Merkez Camii’nde yapılmış, yarışmaya Niğde, Mersin, Adana, Kayseri, Nevşehir, Osmaniye, Hatay ve Aksaray illerini temsil eden il birincileri katılmıştır. Öğrencimiz 14 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan Türkiye Finalinde ilimizi temsil edecek.

 

Müdürümüz Ramazan ÇELİK, düzenlenecek olan Türkiye finalinde ilimizi temsil edecek olan Düziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Halil Tufan İŞİ’ye başarı dileğinde bulundu.

12-05-2016 12-05-2016
12-05-2016  

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.