OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Güzel İlçemiz Düziçi'nin Şirin Beldesindeyiz : ELLEK''

''Güzel İlçemiz Düziçi'nin Şirin Beldesindeyiz : ELLEK''

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK, okul/kurum ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Salgın döneminde sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğitim öğretim faaliyetini sürdüren Düziçi İlçesinin Ellek beldesinde işleyişi yerinde görmek varsa alınacak tedbirleri sağlamak için bir dizi okul ziyaretlerinde bulundu.

Salgın tedbirleri kapsamında eğitim kurumlarının açılması ve yerinde karar sürecinde Düziçi Çok Programlı Anadolu Lisesi iken Düziçi Anadolu Lisesi'ne dönüştürülen Ortaöğretim kurumunu ve Ellek Şehit Burak Mart İlkokulu ile Ellek Şehit Burak Mart Ortaokullarını ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK; "İlimiz genelinde bütün okul ve kurumlarımızda Sağlık Bakanlığının salgın tedbirleri kapsamında yayınladığı dökümanlara uygun şekilde eğitim öğretim faaliyetleri sürdürüyoruz. Şüphesiz ki salgın topyekün halk sağlığı meselesi. Bizler okul/kurumlarımızda bu süreci hassasiyetle takip ediyor ve yerinde karar sürecimizi stratejik kararlarla işletiyoruz. Temennimiz odur ki; salgının etkisini minumum hasarla atlatacağız. Ayrıca krizi fırsata çevirme noktasında Bakanlığımızın öncülüğünde, el birliği ile salgını bertaraf edecek ve tekrardan hasretle beklediğimiz cıvıl cıvıl bir eğitim öğretim hayatına döneceğiz."dedi.

Ellek Belediye Başkanı Abbas YEŞİLDEMİR'in de bulunduğu ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, eğitim kurumlarımıza göstermiş olduğu ilgileri için teşekkür etti.Okul yöneticleri,öğretmen ve öğrencilerle de bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cuma SAĞIR'dan da okulların fiziki donanımları ve altyapı durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

 

30-03-202130-03-202130-03-202130-03-202130-03-202130-03-2021

 

 

 

 

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.