OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yenilenebilir Enerji ve Alternatif Enerji Kaynakları" ve "Sağlıklı Yaşam ve Beslenme" Paneli Gerçekleştirildi      Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün Ortaöğretimde öğrenim gören öğrencilerin bilimsel düşünme ,araştırma yapma,sunum yapma alanlarında gelişmelerini sağlamak amaçlarıyla uygulamış olduğu Liselerde Bilim Uygulamaları projesi  il paneli ilimiz koordinatör okulu TOBB Osmaniye Fen Lisesinde düzenlendi.

      Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Bülent YANIKTEPE, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Eyyüp TEL, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan ÖZTÜRK'ün de uzman konuşmacı olarak katıldığı panel "Yenilenebilir Enerji ve Alternatif Enerji Kaynakları" ve "Sağlıklı Yaşam ve Beslenme" temalarında iki oturum olarak gerçekleşti.

      Panelde TOBB Osmaniye Fen Lisesi, Kadirli Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi, Düziçi Fen Lisesi, Devlet Bahçeli Fen Lisesinden toplam 14 panelist öğrenci sunum gerçekleştirdi.

15-05-202415-05-202415-05-202415-05-2024

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.