OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sultan Baybars Anadolu Lisesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sultan Baybars Anadolu Lisesinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK,  salgın tedbirleri kapsamında eğitim kurumlarının açılması ve yerinde karar sürecine ilişkin bir dizi okul ziyaretlerinde bulundu. Ortaöğretim Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir Altuğ ASLAN ile Mesleki ve Teknik Eğitim Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Adem TÜRKMENOĞLU' nun da bulunduğu ziyaretlerde okulların fiziki donanım ve altyapı durumlarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK; okul yöneticilerinden okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yüzyüze eğitim faaliyeti sürdüren 12.sınıflarla da sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK; öğrencilere; "Bu yıl sizlerle son yılımız. Her biriniz bundan sonraki yüksek öğrenim hayatınızda başarılı bir gelecek inşa edebilirsiniz. YKS'de başarılı olabilmek amacını güden her bir evladımıza elimizde gelen desteği okullarımızda değerli öğretmen kadrolarımızla veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Emanetimiz olan siz değerli evlatlarımızın eğitimini yüksek çıtalara çıkarmak bizim sorumluluğumuzdadır. " dedi.

Öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Gerçekleştirilen ziyarette öğretmen ve okul yöneticileri ile de beraber olan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;" Mesleki ve teknik temalı okullarımız, bireylere ilgi,yetenek ve mizaçları doğrultusunda mesleğin gerektirdiği bilgi,beceri, tutum,tavır ve meslek etiğini kazandırmak için son derece önemlidir.Siz değerli öğretmenlerimizle birlikte okullarımızın varolan kalitesini daha da yukarılara çekme kararlığımız devam edecektir."dedi.

 

Öğretmenlerle de sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK; daha sonra Sultan Baybars Anadolu Lisesi'nde de yerinde incelemelerde bulundu.

23-03-202123-03-202123-03-202123-03-202123-03-202123-03-202123-03-2021

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.