OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK´ın Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK´ın Kurban Bayramı Mesajı

Tarih boyunca millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı Kurban Bayramı'nı  birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bugün vatanımızda  huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Dün olduğu gibi bugün de birlik beraberlik içerisinde, gönül zenginliğimizi bereketlendiren bayramları fırsat bilmemiz gerektiğini belirtmek istiyorum. Kurban Bayramı'nın manevi iklimiyle erdemli insan olmanın getirdiği eylemleri hayatımızın her gününe taşıdığımız sürece, millet olarak ulaşamayacağız hedef, aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır.

Bu vesileyle, başta şehit ve gazi ailelerimizin, kıymetli öğrencilerimizin, değerli meslektaşlarımın, velilerimizin ve tüm eğitim camiasının Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Kurban Bayramının ülkemize ve İslam dünyasına barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Paylaşmanın ve bağışlamanın büyük erdemler olduğunu tüm kalbi duygularımızla hissedeceğimiz nice bayramların, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.

 

                                                                     Aydın ALBAK

                                                         Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.