OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
İl Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor...![İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_08/26115410_MEM_6806.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK, Akyar Köyünde faaliyet gösteren Akyar Şehit Ali Erdinç İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK;Okul yöneticilerinden okulun fiziki anlamda donanımı,öğrencilerin akademik başarısı ve dersliklerin durumu hakkında bilgi aldı. Gerçekleştirilen ziyarete İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Ahmet KAVUN da katıldı.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |