OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ın Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınlamış Olduğu Kutlama Mesajı

"Sevinç ve coşkunun arttığı,birlik ve beraberliğin dayanışma duygularıyla bütünleştiği günlerdir bayramlar."  
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'ın Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınlamış Olduğu Kutlama Mesajı

Bereket,huzur ve manevi kurtuluş içerisinde,af ve mağfiret ile geçirdiğimiz Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak,Ramazan Bayramını karşılamanın sevincini yaşıyoruz.

İçinde bulunduğumuz koronavirüs salgınıyla devletimizin tüm kurumları seferberlik bilinciyle insanlığımızı bu küresel salgından korumanın kararlığı içerisinde. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla evlerimizde olacağımız bu bayramda büyüklerimizin ellerini,küçüklerimizin gözlerini öpemeyecek olsakta gönülden gönüle köprüler kurup,yüreklerimizle söyleşeceğiz.

Elbetteki evlerimizde olmamız bayramın coşku ve heyecanını yaşamamıza mani değil. Geleceğe ümit ve güvenle baktığımız bu bayram günlerinde, yanında olamadığımız sevdiklerimizle çeşitli iletişim araçlarıyla -uzaktan da olsa- bayram sevincini yaşayacağımıza inanıyorum.

Bu vesile ile şahsım ve Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak,başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere,,elini taşın altından çekmeyerek sürece katkı sağlayan tüm mesai arkadaşlarımın,öğrenci ve velilerimizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor,sağlık,huzur ve esenlikler  içerisinde nice bayramlar geçirmemizi gönülden temenni ediyorum.

 

Aydın ALBAK

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.