OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'tan LGS Mesajı

"Eğitimin Geleceği, İnsanın Geleceği" sloganıyla 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine ilerlediğimiz şu günlerde sınava büyük bir azim ve gayretle hazırlanan sevgili öğrencilerimiz; elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştığınızı, salgın döneminde gösterdiğiniz sabır ve gayretle örnek teşkil ettiğinizi biliyor ve görüyoruz. Şimdi ise sizlere olan güvenimiz le, kendinize güvenmek ve emeklerinizin karşılığını alma zamanı diyorum.
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'tan LGS Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Değerli Veliler,

 

Bilindiği üzere içinden geçtiğimiz küresel salgın döneminde, Bakanlığımız tarafından önerilen bütün sağlık tedbirlerini okul binalarımızda uyguladık. Sınav merkezi olan tüm okullarımız, sınav salonlarımız titizlikle dezenfekte edilerek, okullarımıza dezenfektan, maske ve her türlü hijyen ürünleri temin edilmiştir. Sınav günü velilerimiz öğrencilerine okul bahçesine kapısına kadar eşlik edebileceklerdir. Okullarımızda sınav öncesi öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize ve velilerimize sosyal mesafe kuralına uyma, maske takma ve salgın hakkında bir bilgilendirme yapılacaktır. Bu hususta sınavda görevli öğretmenlerimizin yönlendirmelerine uymanızı özellikle belirtmek istiyorum.

 

130 okulumuz ve 995 salon ile 14 bin 515 öğrencimizin katılım sağlayacağı, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavında, çocuklarımız için en uygun sınav ortamını hazırladığımızı tekrarlayarak bu duygu ve düşüncelerle, öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren, görev sorumluluk sahibi çok değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, LGS'ye katılacak olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. 

 

Ayrıca sınavda görev yapacak tüm yönetici, öğretmen ve görevlilere kolaylıklar diliyorum.

 

 

                                                                                                             Aydın ALBAK

                                                                                                           İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.