OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'tan LGS Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK'tan LGS Mesajı

 

Sevgili öğrenciler,

 

"Eğitimin Geleceği, İnsanın Geleceği" sloganıyla 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine ilerlediğimiz şu günlerde sınava büyük bir azim ve gayretle hazırlandınız.

Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız ve salgın döneminde sabır ve gayretle örnek teşkil ettiniz. 

 

Şimdi ise sizlere olan güvenimizle, kendinize güvenmek ve emeklerinizin karşılığını alma zamanıdır.Bu hususta sınavların hayatımızda bir dönüm noktası,yeni bir başlangıcın adımlarıdır.Kazanacağınız okul, sizin için en iyi okuldur.Bilmeliyiz ki diplomalar insana değer katmaz ancak siz diplomalara değer katarsınız.İyi bir doktor, iyi bir mühendis, iyi bir öğretmen olmanın yanında her zaman iyi bir insan olmak gayeniz olsun.Temennim odur ki; ailesine,milletine ve  vatanına yararlı bir insan olarak yaşam boyu başarılarınıza başarı katacaksınız.

Bir diğer önemli hususu da fedakar ebeveynlerimize hatırlatmakta fayda buluyorum. Başarının tek kriterinin sadece puanlar değildir. Sınavları bu şekilde değerlendirmelerini özellikle öneriyorum.

 

LGS'ye katılacak tüm öğrencilerimize başarı dileklerimle birlikte,sınavda görev alacak bütün personellerimize kolaylıklar diliyorum.

 

Şimdiden liselerimize hoşgeldiniz.

 

Aydın ALBAK

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.