OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK' ın 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK' ın  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Mesajı

  Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;

Büyük bir başarı ve özveriyle sürdürülen 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısını 508 Okulumuz, 9564 öğretmenimiz ve 137823 öğrencimizle başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Sevgili Öğrenciler; 

Yarıyıl tatiline girmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını doya doya yaşayınız. Tatilde bol bol dinlenme ve eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız. Tatilde dinlenip, ailenizle birlikte vakit geçirerek, sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal aktivitelere katılarak, kitap okuyunuz. Kitap okumak, kalp dünyanızı zenginleştirecek ve yarınlara daha fazla umutla bakmanızı sağlayacaktır. Tatili en yararlı şekilde değerlendirmeniz dileğiyle siz sevgili öğrencilerime iyi tatiller diliyor, sizleri sevgi ile kucaklıyorum.

 Saygıdeğer Öğretmenlerimiz;

Sizin ellerinizde şekillenen geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, geleceğin Büyük ve Güçlü Türkiye'sindeki hayallerine ve hedeflerine doğru gitmelerinde en önemli yol gösterici sizlersiniz. Bu yolda sevgili öğrencilerimizin çalışkanlık, azim, kararlılık, çevresine örnek olma, vatan, millet ve bayrak sevgisi gibi birçok özellikleri edinmelerinde sonsuz emek sahibi sizlersiniz. Tatilinizin sevdiklerinizle sağlık ve huzur içinde geçmesini diliyor, şükranlarımı sunuyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Öğrencilerimizin ilk öğretmeni olan ve onların hayatlarına ilk dokunan siz fedakâr velilerimizsiniz. Göstermiş olduğunuz gayret ve fedakârlıkların yarıyıl tatili süresince de devam etmesini istiyoruz. Öğrencilerimizin dinlenmeleri açısından önemli bir zaman dilimi olan bu yarıyıl tatilini iyi değerlendirmeleri ancak siz saygıdeğer velilerimizin gayreti ile olacaktır. Sizleri içtenlikle selamlıyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Herkese mutlu, huzurlu ve sağlık dolu, gönüllerince bir tatil diliyorum

Aydın ALBAK

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü

 

       

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.