OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK' ın Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınladıkları Kutlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK' ın  Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yayınladıkları Kutlama Mesajı

Rahmet, merhamet ve bereketi içerisinde barındıran Mübarek Ramazan ayının, bayramla taçlandığı gündeyiz. Milli ve manevi hayatımızın eşsiz hislere tercüman olduğu bu zaman diliminde; gönüllerin birleştiği, özlemlerin vuslatla sona erdiği kucaklaşma zamanlarını birlikte yaşıyoruz.

Ramazan Bayramı; aynı zamanda barışın, kardeşliğin, hatırlamanın ve hatırlanmanın, heyecan ve huzur içerisinde taçlandığı güzide dönemlerdir. Bu güzide dönemlerin hep birlikte coşku ve neşesini en güzel şekilde yaşamalı, çocuk ve yaşlılarımız başta olmak üzere ulaşabildiğimiz her insanın gönlünde güzel bir iz bırakmalıyız. Çünkü bayramlar sevgi ve şefkatle taçlanırsa anlam kazanır. Çocuklarımızın o saf duygularının üzerine hatıralarından silinmeyecek bir bayram sabahı neşesi hatırasını bırakabilmeliyiz. Her birinin hatırında bu eşsiz hisleri bırakabildiğimiz kadar bayramın coşkusunu yaşamış olacağız.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, başta Aziz Şehitlerimizi rahmet ve hürmetle yad ediyor; şehit ailelerimizin ve yakınlarının bayramını gönülden kutluyorum. Bayramın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, Osmaniye Milli Eğitim camiamızın her bir ferdinin, Mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.