OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN ALBAK'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN ALBAK'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Bugün, devletimizin bekası için aziz milletimizin topyekûn kararlılığıyla attığı cesur adımlar neticesinde kazanılan destansı mücadelenin 7.  yıl dönümü.

Millî mukadderatın zaferle tecelli ettiği o kutlu günde vatan evlatları, sinsice planlanan ve demokrasimize kast eden hain darbe girişimini bertaraf ederek FETÖ'nün kirli oyunlarını sonuçsuz bırakmıştır. O kara gecede halkın gücü; tankın, topun ve uçağın gücünü yenmiş, demokrasimiz geleceğe güvenle taşınmış. Şanlı bayrağımız inmemiş, ezanlarımız dinmemiştir. Bu tarihi zafer, Türkiye'nin yüzyılına ışık tutacak bir meşale olarak bizleri aydınlatmaya devam edecektir.

15 Temmuz 2016'da milletimize ve demokrasimizin teminatı olan Gazi Meclis'imize kasteden hain odaklara, canını hiçe sayarak destansı bir mücadeleyle karşılık veren kahramanlarımızı, bu aziz millet asla unutmayacaktır. 

Milletin iradesini hiçe saymak isteyen darbe girişimine karşı koyan başta 15 Temmuz Şehit ve Gazileri olmak üzere aziz Türk milletinin istiklal mücadelesini bir kez daha tebrik ediyor 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü canı gönülden kutluyorum.

Vatan uğruna can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de sağlık dolu uzun ömürler diliyorum.

Aydın ALBAK

İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.