OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN ALBAK'IN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN  ALBAK'IN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  YARIYIL TATİLİ MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz;

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının 1.dönemini 493 okulumuz, 137.162 öğrencimiz, 9573 öğretmenimiz ve personelimizle birlikte tamamlamış bulunuyoruz.

Bilindiği üzere tüm dünyayı olduğu kadar ülkemizi de etkileyen ve halen devam etmekte olan zorlu bir süreçte bulunuyoruz. 2019 Mart ayından başlamak suretiyle uzun bir süre zil seslerinden, çocuklarımızın neşeli seslerinden, masum bakışlarından uzak kaldık.

Uzaktan eğitim sürecinde Müdürlüğümüz, okullarımız ve öğretmenlerimiz ile birlikte, el ele, kol kola velilerimize ve öğrencilerimize destek olmak adına var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Bu süreçte yaşanan tüm sıkıntıların da farkında olarak işi sıkı tutma ve eksikleri telafi etme gayreti içerisindeyiz.

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1.döneminde tekrar çocuklarımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşadık. Salgın sürecine rağmen "Önce Sağlık" diyerek aldığımız önlemler ile yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Uzaktan eğitim sonrasında öğrencilerimizin tekrar okula öğretmenlerine ve arkadaşlarına uyum sağlaması amacıyla hep birlikte büyük bir hassasiyet gösterdik. Nihayetinde bu dönemi yüz yüze eğitimle tamamlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Vatanına, milletine ve devletine sadık, aklı hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan eğitime gönül veren,  yönetici ve öğretmenlerimize, her zaman bizimle işbirliği içerisinde evladını en iyi şartlarda okutmak isteyen ve bize destek olan değerli velilerimize, ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımız olan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ediyor; onların karne heyecanını bir baba olarak ben de yüreğimde hissediyorum. İki haftalık dinlenme süreci sonrasında yine eğitim yuvalarımızda çocuklarımızı bekliyor olacağız.

Herkese mutlu, huzurlu ve sağlık dolu, gönüllerince bir tatil diliyorum.

                                                                                   Aydın ALBAK

                                                                    Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.