OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Ara Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Ara Tatil Mesajı

Büyük bir azim ve özverili çalışmalarla yoğun bir dönemi daha geride bırakıyoruz. Bugün kısa bir mola ile başlayan ara tatilde öncelikle işbirlikçi çalışmaşarından dolayı her bir okul yöneticimize ve değerli öğretmenlerimize emek ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Eğitimin toplumsal işbirliği içinde yürütülen milli bir mesele olduğunu belirtmek isteriz.Bu bağlamda yüz yüze eğitime geçtiğimiz günden bugüne eğitimin, geleceğimizin inşası noktasında ciddi bir iş olduğu inancını yüreğinde taşıyan tüm paydaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 

Sevgili Öğrencilerimiz;

Atılacak daha sağlam adımlar,öğrenilecek daha taze bilgiler için ara tatillerimiz önemlidir. Kısa bir mola ancak derin bir nefes almak bu süreçte sizlere elbette iyi gelecektir. Bilmenizi isteriz ki yeni eğitim öğretim döneminde bizler yine okullarımızda sizleri şevkle ve heyecanla bekliyor olacağız.Aynı heyecan ve başarı dolu eğitim öğretim dönemini yine birlikte sağlayacağız. Buna inancımız tamdır. Biliyoruz ki başarının anahtarı sizde. Şüphesiz size o anahtarı nasıl açacağınızı gösteren,sizlere ışık tutan öğretmenlerimiz de bu inancı yüreklerinde hissediyor. 

Bu vesileyle Osmaniye Milli Eğitim Ailesi olarak 18 Nisan'da okullarımızda buluşuncaya dek tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz.

 

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.