OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış,huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Bir ay boyunca Ramazan ayının bereketiyle dolup taştıktan sonra bayramın eşsiz sevincine kavuşmuş ve en derin manevi serinliğini hissetmiş bulunuyoruz. Öyle ki Ramazan Bayramları milli ve manevi hayatımızın en güzide dönemi, gönüllerin birleştiği, yüreklerin sevgiyle harmanlandığı günlerdir. Uhrevi hissiyatımız yine bu günlerde taçlanır. Hoşgörü ve sevincin milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde kaynaştığı yine bu günlerdir. Salgın tedbirleriyle her ne kadar ayrı kalsakta gönüllerimiz bir ve beraber. 

Aziz Vatan uğruna şehadet şerbetini içen kahraman şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, gazilerimize, yetimlerimize, yaşlı ve bakıma muhtaç dedelerimize nenelerimize her zamankinden daha fazla sahip çıkmak özellikle bayram günlerinde mutlaka yapmamız gereken davranışlar bütününü oluşturmalıdır.

Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, yarınımızın büyük inançları sevgili öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum.Ayrıca tüm bu süreçte öğrencilerine "ben buradayım" diyerek görevinin başında bulunan fedakar öğretmenlerimize, kıymetli eğitim yöneticilerimize ve değerli velilerimize teşekkür ediyor,Ramazan Bayramının tüm insanlığa barış,huzur ve sağlık getirmesini gönülden temenni ediyorum.

 

                                                           Aydın ALBAK

                                              Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.