OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Yarıyıl Tatili Karne Mesajı

"İnsan odaklı, beceri temelli eğitim anlayışı ile sürdürdüğümüz bu eğitim yolculuğunda dünya devletleri arasında hak ettiğimiz yeri almak, büyük değişimlere öncülük etmek amaçlarımız arasındadır. "
İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Yarıyıl Tatili Karne Mesajı

Hedeflerimize ulaşmak, her yıl bir önceki yıla göre daha ileride olmak için bütün kurum ve paydaşlarımızla, büyük bir gayretle çalıştığımız, memleketimize katkı sağlayacak projelerimizi uygulamaya koyduğumuz bir eğitim-öğretim yılını daha yarılamış bulunuyoruz.

İnsan odaklı, beceri temelli eğitim anlayışı ile sürdürdüğümüz bu eğitim yolculuğunda dünya devletleri arasında hak ettiğimiz yeri almak, büyük değişimlere öncülük etmek amaçlarımız arasındadır. Bu amaca ulaşmak için eğitimi hayatımızın merkezine koymak ve ekip sorumluluğun bilinci ile hareket etmenin önemli olduğunu biliyoruz. Bu anlamda, üzerine düşen görev ve sorumluluğun bilinci ile hareket eden sevgili meslektaşlarıma ve tüm eğitim camiasına teşekkür ederim.

Öğrencilerimizin okulda geçirdiği zaman kadar okul dışında geçirdikleri zaman da çok önemlidir. Bu sebeple velilerimize de büyük sorumluluk düşmektedir. Öğrencilerimizin okul dışı faaliyetlerini sevgi, saygı, görgü çerçevesinde geleneklerimizden kopmadan şekillendirmek gerekir.

Sevgili meslektaşlarımızın, göz bebeğimiz ve ülkemizin geleceği kıymetli öğrencilerimin karne heyecanını paylaşıyor, gönüllerince bir tatil diliyorum.

 

 

                                                                                                    Aydın ALBAK

                                                                                                    İl Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.