OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Yeni Yıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK'ın Yeni Yıl Mesajı

Ülkemizin ve güzel şehrimizin geleceği için, bütün sektörlerin kesişimi olan eğitimi, daha ileri seviyelere taşımak için çaba sarf ettiğimiz verimli bir yılı geride bırakıyoruz.

2019 yılı; çocuklarımızın milli ve manevi erdemlerle beraber yaşam becerilerinin içselleştirildiği, modern eğitim süreçlerini okullarımıza yansıtmaya çalışarak, çocuklarımızın gereksinim duyduğu becerileri geliştirme noktasında önemli yol kat ettiğimiz verimli bir yıl olarak görüyoruz.

2020 yılına girerken öğretmen, öğrenci ve veli iletişimini güçlendirerek, çocuklarımızın sosyal ve eğitsel becerilerinin iyileştirilmesine yönelik rol ve sorumluluklarımızın farkındayız. Çocuklarımızın öğrenmesiyle ilgili tüm aktörlerin İlimiz genelindeki okullarımıza katkı sağladığı,  bütün kurumlarla güçlü bir iş birliği ve dayanışma içerisinde yolumuza devam edeceğiz.

Ayrıca 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesindeki stratejik planlamaya uygun eylemlerin başarı kazanması ve başarıya ulaşma noktasında hep birlikte çalışacağız.

Bütün bu duygu ve düşüncelerle; güçlü yarınlar için, hayatımızın öznesi olan çocuklarımızın, yüzlerinde tebessümün hiç eksilmeyeceği bir yıl olmasını temenni ediyor, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.