OSMANİYE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK’in Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ÇELİK’in Kurban Bayramı Mesajı

Değerli Eğitimciler, Veliler ve Sevgili Öğrenciler

Bayramlar, sevgi, kardeşlik, paylaşım ve yardımlaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı huzur ortamlarıdır.

Bayramlar, “Karşılıksız sevgi ve paylaşma duygularımızı geliştirir, sosyal yapımızı ve aile bağlarımızı güçlendirir, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi hatırlamamızı sağlar.

Toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, imanlar arasında karşılıklı dostluk, ve kardeşlik duygularının ve hislerinin güçlendiği, sevgi ve saygının geliştiği çok özel günlerdir.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her yönüne taşıyabilmek, için daha çok çaba göstermeliyiz.

15 Temmuz darbe girişimi ve terör olayları sonucunda Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bugünlerde milletimizin birlik ve beraberlik ile bertaraf ettiği, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden Demokrasi ve Özgürlük şehitlerimize Allah´tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

 

 Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, milletimizin  ve tüm eğitim camiasının  bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                                                                    Ramazan ÇELİK          

 

                                                                                                                 İl Milli Eğitim Müdürü

08-09-2016


Adnan Menderes Mh. Valilik Binası 80020 Merkez / Osmaniye - 03288261783

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.